Şirket Profili

Genel ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, yapıcı tutumuyla çözüm odaklı bir yaklaşım ile işimizi yaparken, rekabetçi tarafımızı teknik becerilerimizi geliştirerek arttırma yolunu seçtik. İnşaat üretimlerinde yeniliklere yol açan ve onları takip eden yapımıza uygun olarak, genç, çalışkan ve pratik çalışanlar ile teknik ekibimizi kurduk.

                                

Değişen ve gelişen dünya ile birlikte modern yaşam alanı standartlarına uyum sağlayarak faaliyet gösterdiği sektörlerde aranılan tercih edilen, ''MARKA'' olmak hedeflenmiştir. Bu hedef doğrultusunda sektörlerdeki yeniliklerin ve bilimsel gelişmelerin takipçisi olup tüm mantıklı beklentileri karşılar nitelikte ekonomik ve çağa uygun hizmetler sunmaya gayret göstermekteyiz. Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda bölgesel bazda söz sahibi ve lider olan şirketimiz, ulusal bazda marka olabilme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Planlama aşamalarındaki titiz çalışma süreçlerimiz kaliteli ve özgün üretimlerimizin önemli bir parçası olarak çalışma sistemimiz içindeki yerini alırken, insan doğasını anlayan, insana değer veren evrensel birikimleri bu güne kadar oluşturduğumuz projelerin merkezine oturttuk.

Topçugiller İnşaat olarak mevcut tecrübelerimiz ve teknik altyapımızın yanında; yetişmiş teknik personelimiz ile sektöre ışık tutan projelere imza atmaya devam ediyoruz.